Naturalne brzmienie gitary x5
Pięć profesjonalnie przygotowanych ustawień brzmienia, pasujących do każdego stylu.

Nasz wyjątkowy system StudioLâg oferuje unikalne rozwiązanie kwestii kreowania naturalnego i satysfakcjonującego brzmienia gitary akustyczno-elektrycznej. Został on zaprojektowany we współpracy z firmą Shadow Electronics. Preampy StudioLâg są oszałamiająco wszechstronne i wyjątkowo łatwe w użyciu. Pięć przygotowanych barw jest dokładnie dopasowanych do odpowiedzi instrumentu i pickupów w danym stylu gry.

Jak to zrobiliśmy? Wykorzystując dokładny, 31-pasmowy equalizer inżynierowe dźwięku stworzyli pięć dynamicznych, fantastycznie brzmiących programów i zapisali każdy z nich w sposób analogowy w preampie StudioLâg. Metoda ta zapewnia o wiele większą kontrolę nad większą ilością detali brzmienia niż prosta kontrola pokładowych preampów mogła kiedykolwiek zaoferować.

Preamp StudioLâg Plus zawiera również kontrolę Contour, która proporcjonalnie dostosowuje detale brzmienia basu i góry instrumentu. Kontrola Contour działa, również kiedy presety są nieaktywne. Przydatnym dodatkiem jest również chromatyczny stroik.

Preamp STUDIOLÂG PRO posiada te same 5 presetów, lecz wzbogacony jest o rewolucyjny przetwornik humbucker o nazwie NanoMag, który pozostaje ukryty w podstrunnicy i dodaje prawdziwego ciepła i oraz składowych brzmienia charakterystycznych dla użytego w danym instrumencie drewna. Heksafoniczny przetwornik Nanoflex, który został zainstalowany pod siodełkiem mostka dodaje dynamiki i precyzji. Siodełko jest wykonane z 6 indywidualnych, wzajemnie połączonych siodełek, które idealnie naciskają na każdy z elementów przetwornika heksafonicznego: jeden przetwornik dla każdej struny, całkowicie niezależnie regulowane w preampie za pomocą sześciu trimpotów. Głośność każdej struny może być precyzyjnie dopasowana do grubości strun i nietypowych strojów.

Preamp DIRECTLÂG jest wysoce wydajny i niedrogi. Wyjątkowa kontrola "Dynamics” dodaje opcję "Mid Cut/Mid Boost" (dodanie, lub odjęcie środkowego pasma) do tradycyjnej kontroli Bass i Treble. Kontrola środkowego pasma jest bardzo przydatna na scenie gdyż pozwala użytkownikowi na łatwe dostosowanie własnego brzmienia do danego utworu i akustyki pomieszczenia, w którym odbywa się koncert. Przełącznik Phase jest nieodzowny gdy zachodzi potrzeba natychmiastowej eliminacji sprzężeń, a przycisk Mute pozwala całkowicie wyciszyć instrument.

Selekcja Naturalna

“Jakość wymaga wyobraźni, czasu i ciężkiej pracy. Nasi utalentowani projektanci i doświadczeni technicy nieustannie starają się unikać stereotypów i wprowadzają wyrafinowanie i styl do świata gitar. Szczegółowe, wyrafinowane i harmonijne wykończenia i nowe kombinacje materiałów ujawniają naszą prawdziwą obsesję i szczerą troskę o piękno.

“Dla LÂG, proces rozpoczyna się na pięknym i starannie dobranym drewnie. Nadzwyczajna uwaga jest przykładana do procesu cięcia oraz metod składania. Podobnie jest z procesem suszenia, kontroli wilgotności i stabilizacji. Lamówki oraz markieteria rozety – łącznie z Krzyżem Okcytanii, symbolem naszego regionu Francji - są idealnie dopasowane do krzywizn i materiału podstrunnicy, mostka i stopki szyjki, oraz są globalnie uwydatnione przez obficie profilowane kształty korpusów.

Elektronika jest innowacyjna i łatwa w obsłudze, pozwalając każdemu muzykowi na odnalezienie świetnego brzmienia bez posiadania wiedzy inżyniera dźwięku! Od ekskluzywnych instrumentów wykonanych we Francji do instrumentów o bardziej przyjaznej cenie, jakość i oryginalność są naszym prawdziwym credo; tutaj bierzemy to za pewnik!”


Home    Produkty    Artyści    Gdzie kupić?    Katalog
Copyright © 2010 Lauda Audio